ریمیکس نه تو غصه چیزی رو نخور{اهنگ معروف اینستاگرام}

دوستان عزیز این آهنگ بسیار زیبا رایگان نیست و برای دانلود باید آن را خریداری کنید. هزینه این آهنگ به همراه 4 آهنگ دیگر 10 هزار تومان میباشد.

یعنی این آهنگ به تنهایی 7 دقیقه است + به همراه 4 ریمیکس جذاب دیگر{یعنی با پرداخت 10 هزار تومان پنج آهنگ برای شما به نمایش در میاد که هر کدام لینک دانلود مربوط خودش به همراه پخش آنلاین خواهد داشت} این ریمیکس ها رو هیچ کجا بصورت کامل و کیفیت اصلی پیدا نمیکند . هر آهنگ بصورت جدا قابل دانلود است و 5 ترک (قطعه) خواهید دید. هر کدام از آهنگها به تنهایی حدودا 7 دقیقه و کمتر است , که جمع دقایق آنها حدودا 30 دقیقه خواهد بود .

لازم است بدانید قسمتی از این مبلغ ناچیز صرف امور خیریه و قسمتی صرف هزینه های سایت خواهد شد.

دموی این آهنگها را بشنوید : ما قسمتی از آهنگها را بصورت تکه تکه در این دمو گنجاندیم تا بشنوید بعد بخرید :

https://majorproductive.ir/charge/aa/mp3/demos5.mp3?_=1

در کمتر از یک دقیقه این آهنگ را بخرید :

——

لینک خرید

——

عزیزانم توجه کنید :

فقط کافی است شماره همراه خود را بعد از ورود به لینک بالا جهت پرداخت وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید و به بانک متصل شوید و پرداخت کنید …

اگر پرداخت موفق باشد بصورت خودکار و آنی شما به صفحه منتقل میشوید که لینک دانلود به همراه پخش آنلاین این موسیقی ها وجود دارد .

لطفا با فیلتر/شکن اقدام به خرید نکنید احتمال دارد خطا در فرآیند بوجود بیاید .اگر روشن دارید خاموش کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

اگر به هر دلیلی به کمک نیاز داشتید یا خواستار دریافت شماره کارت جهت واریز هستید و آنلاین نتوانستید پرداخت کنید با شماره زیر تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید . به همین راحتی / بازم ممنون از حمایتتون

تاریخ ارسال :
نظرات شما
نوشین گفته : 2023/01/06

بخدا این آهنگها عالیند واقعا موندم چجوری تشکر کنم افرین…

hadi گفته : 2023/01/06

مثل همیشه عالی بود اشکم در اومد

امیر گفته : 2023/05/15

عالی تر از اینم مگه داریم جایی😍


(#)


{ THIS PAGE IS ARCHIVE PAGE FOR SINGLE Music | danlod ahang jadid irani @2023 }
ahang jadid irani | Copyright